۱۴
دی
۱۴۰۰

رنگ زرد یا آبی در سبد تریکویی

چند روزی میشه که وقتی دوستان برای خرید تریکو به مغازه رجوع میکنن توی انتخاب رنگ سبد تریکویی دچار سردرگمی میشوند که کدوم ترکیب رنگ مناسب است ؟؟

امروز میخوایم بررسی کنیم انتخاب دو رنگ زرد و آبی چه تفاوتی با هم میتواند داشته باشد . پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید .

در ابتدا باید بگم که رنگ آبی جزو رنگ های سرد و اصلی محسوب میشه نماد نرمی ملایمت و البته آرامش است . پس اگر فردی آرام و ساکت هستید پیشنهاد ما استفاده از رنگ آبی در ترکیب رنگ سبد تریکویی است و البته به رنگ چاکرا گلو یا حقیقت هم هست که باعث میشه خودتون رو بیشتر قبول کرده و بپذیرید .

رنگ زرد رنگ گرم و یکی از رنگ های اصلی است نماد خوشبینی خلاقیت شور و شوق و شادی است . البته نماد چاکرا اراده (خورشیدی) نیز است . البته استفاده زیاد ازین رنگ باعث ایجاد اضطراب و نگرانی و تپش قلب میشود پس سعی کنید به صورت مکمل ازین رنگ استفاده کنید .

 

یکی ار کاربرد سبد های تریکویی استفاده روی میز آرایش است که میتونید به عنوان جای لوازم ارایش استفاده کنید . اگر از رنگ آبی استفاده کنید باعث کم شدن هیجانات درونی و حس آرامش میشود . درصورت استفاده از رنگ زرد انرژی بخش و باعث افزایش سرزندگی است .

اگر به عنوان جای شیرینی حوری آجیل یاحتی جای قاشق چنگال ازش استفاده کنید میتونید در آشپز خانه یا اتاق نشیمن به کاربگیرید . استفاده از رنگ زرد در نشمین نور را به فضای داخلی وارد میکند و یادآور روزهای گرم تابستونی است و استفاده ازون در آشپزخانه به عنوان رنگ خنثی به حساب میاد .

                 

اگر تمایل داشتید میتونید از سایت کاموا رنگی یا پیج اینستاگرام ست رنگی سبد تریکو دلخواهتون را سفارش بدید . اگر رنگ دلخواهتون نبود هم میتونید تریکو سبد و قلاب برای بافت سبد دلخواهتون را از ما تهیه کنید .

ممنون که تا آخر این مقاله ما را همراهی کردید .